Pasūtīšana un piegāde

Lai iegādātos kādu no precēm:

  • liec to grozā un spied "pasūtīt"
  • izvēlies pakomātu
  • norādi nepieciešamo kontaktinformāciju
  • pasūtījuma apstiprinājums un rēķins tiks nosūtīts 1 dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas vai maksā ar Bankas karti uzreiz. 
  • pasūtījums tiek sagatavots no 1-5 darbadienām, atkarībā pēc pieprasījuma daudzuma.
  • piegāde ar Omnivu tiek nodrošināta 1-5 darbadienu laikā pēc pasūtījuma nosūtīšanas. 
     

Omniva pakomāts - 3,00 Eur

Veicot pasūtījumu summai sasniedzot 100 Eur piegāde bezmaksas.

Norādi tā pakomāta adresi, uz kuru vēlies saņemt preci. 

Šajā internetveikalā nav ievietotas visas iespējamās krāsu kombinācijas un preču varianti, tāpēc, ja ir kādas īpašas vēlmes, lūdzu izmantot sadaļu "Kontakti" vai pasūtot preci uzraksti Piezīmēs vēlamo informāciju.

 

DISTANCES LĪGUMS 
Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA
Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes kavēšanos, ko izraisījusi izvēlētā piegādātāja apkalpošanas darbība bez savlaicīgas Preču piegādes. Ja Klients 30 dienu laikā no nosūtīšanas dienas nav saņēmis savu pasūtījumu Latvijas Republikas teritorijā, Pārdevēju par to informē, nosūtot informāciju uz e-pastu info@rozzi.lv, norādot viņa pasūtījuma numuru un tā izpildes datumu.

ATTEIKUMA TIESĪBAS
Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža atdot preci Pārdevējam.

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci.

DATU APSTRĀDE
Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu